Firma Express Car Rental

Przykładem firmy zajmującej się profesjonalnie wynajmem samochodów jest Express Car Rental. Są aktywni na rynku od 1996 roku. Obecnie ich flota liczy ponad 12 tysięcy samochodów osobowych, dostawczych oraz osobowych. W ofercie pojawia się możliwość wynajmu samochodu na minuty, na dzień, miesiąc, a nawet lata. Wyróżniają się doświadczeniem zarówno w krótko, średnio i długoterminowym wynajmie, zyskując umiejętności w obsłudze klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Wynajem w Express Car Rental cechuje minimum formalności i maksimum bezpieczeństwa. W 2019 roku firma otrzymała srebrny laur – Konsumencki Lider Jakości. Możliwy jest wynajem samochodów nie tylko w Krakowie, ale i całej Polsce.

Wynajem samochodów dla firm

Express Car Rental oferuje najbardziej elastyczny wynajem samochodów dla firm. Firmy decydujące się na wynajem samochodów w Expressie otrzymują szereg usług, które gwarantują przewidywalność finansową oraz komfort eksploatacji pojazdu. Jedną z usług jest Assistance i wsparcie techniczne, które jest dostępne 24h na dobę. Zespół specjalistów w razie potrzeby udzieli natychmiastowej pomocy w przypadku awarii, szkody komunikacyjnej czy kradzieży. Ponadto wsparcie swe oferują w trakcie codziennych sytuacji na drodze, takich jak brak paliwa, rozładowany akumulator, przebita opona czy kradzież kluczyków. Dodatkowo w momencie podpisania umowy każdy klient biznesowy otrzymuje Indywidualnego Opiekuna, który świadczy pomoc w każdej sprawie związanej z wynajem. W momencie pojawienia się awarii czy uszkodzenia, flota Express Car Rental podstawia auto zastępcze na cały okres naprawy, dzięki czemu firmowa flota zachowa pełną mobilność. Firmy decydujące się na wynajem samochodów nie muszą zawracać sobie głowy wymianą i przechowywaniem opon. Express Car Rental organizuje terminową wymianę opon i ich przechowywanie w ustalonym wcześniej miejscu. Podobnie wygląda sytuacja z przeglądem technicznym, po stronie floty wynajmującej samochody pozostaje pełen serwis technicznych. Firma Express nawiązuje współpracę z około 750 serwisami, znajdującymi się w całej Polsce. Każdy z nich wyróżnia wysoka jakość serwisu i minimalny czas naprawy. Ponadto zajmują się organizacją likwidacji szkód komunikacyjnych. W ofercie widnieje dodatkowa opcja zakupienia pakietów ograniczających ryzyko powiązane z eksploatacją pojazdu.

Firma Express Car Rental

Oferta dla biznesu

Każda firma ma inne potrzeby dotyczące wynajmu, dlatego firma Express wyszła temu naprzeciw i w ofercie swej umieściła różne rozwiązania. Jednym z nich jest wynajem na dni. Polega on na najmie samochodu na okres krótszy niż miesiąc. W ofercie znajduje się również wynajem na miesiące. Jest dedykowana dla firm potrzebujących samochodów doraźnie bądź na działalność sezonową. Możliwy jest również wynajem na lata, który wiąże się z wynajmem długoterminowym. Występuje również usługa wynajmu łączonego, polegająca na wynajmie dodatkowych samochodów w zależności od aktualnych potrzeb firmy.

Partnerem merytorycznym materiału jest Express.pl – wynajem aut Kraków.